Spawacz instalacji hydraulicznych

Dynamiczne rozwijająca się firma Drotex Sp z o.o. www.drotex.eu poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Zakres obowiązków:
  • Spawanie instalacji ciepłowniczych,
  • Spawanie metodą gazową oraz elektryczną (w przypadku braku uprawnień spawalniczych, firma zapewnia kurs zakończony egzaminem na uprawnienia spawalnicze),
  • Montaż instalacji sanitarnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność, punktualność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę (etat),
  • Odpowiednie wynagrodzenie,
  • Szkolenia zawodowe w tym spawalnicze, firma zapewnia kurs zakończony egzaminem,
  • Szkolenia na uprawnienia z grupy G1, G2, G3,
  • Transport, wyżywienie, zakwaterowanie.