Socjoterapeuta w placówkach wsparcia dziennego

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Jastków
Numer: StPr/21/2387
OBOWIĄZKI:
• realizowanie zadań zgodnie z planem pracy świetlicy,• wsparcie wychowawców w pracy opiekuńczo – wychowawczej,• opracowywanie diagnozy wstępnej każdego dziecka,• rozpoznawanie trudności, problemów i potrzeb wychowanków,• prowadzenie zajęć grupowych,• opracowanie programu/planu pracy własnej, według którego będą prowadzone zajęcia z dziećmi,• praca indywidualna z dziećmi, • konsultacje i porady dla rodziców wychowanków świetlicy,• współpraca z instytucjami pomocowymi,• prowadzenie dokumentacji swojej pracy,• systematyczna współpraca z zespołem wychowawczym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: prawo jazdy B
Uprawnienia: komunikatywność, pomysłowość, umiejętność pracy w zespole.
Uprawnienia: umiejętność i doświadczenie w pracy z dziećmi

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie wyższe na kierunku: resocjalizacja lub socjoterapia oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub ukończone studia wyższe na dowolnym kierunku (specjalności) i ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii oraz posiadanie przygotowania pedagogicznegoPEŁNE OGŁOSZENIE ZNAJDUJE SIĘ NA STONIE GMINY JASTKÓW !!!!!!!

Miejsce pracy:

Jastków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie