Samodzielny referent

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Dęblin
Numer: StPr/21/0895
OBOWIĄZKI:
1) popularyzacja polityki promocyjnej, informacyjnej oraz wizerunkowej Uczelni,2) organizacja oraz wyjazdy służbowe na targi edukacyjne, wydarzenia promujące LAW oraz eventy o charakterze militarnym i narodowym,3) opracowywanie dokumentacji związanej z wyjazdami służbowymi,4) tworzenie wniosków o zakup materiałów promocyjnych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,5) aktywna promocja LAW podczas wydarzeń branżowych i edukacyjnych,6) przeprowadzanie prezentacji dot. studiów w LAW w szkołach średnich oraz realizacja prezentacji online,7) udział w organizacji i koordynacji wydarzeń promocyjnych Uczelni,8) współpraca z agencjami reklamowymi, studiami projektowymi i drukarniami w sprawach związanych z opracowaniem i przygotowaniem materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych,9) obsługa administracyjna zadań realizowanych przez Biuro Promocji w tym obsługa urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego,10) kreowanie pozytywnego wizerunku Uczelni w mediach społecznościowych,11) tworzenie dokumentacji foto i video podczas wyjazdów służbowych oraz wydarzeń organizowanych przez Uczelnię,12) wykonywanie zadań i czynności wynikających z poleceń bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Szczegóły oferty dostepne są na strronie www.bip.law.mil.pl Dokumenty nalezy składać do 19.11.2021

Miejsce pracy:

Dęblin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach