Samodzielny referent do spraw zamówień publicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Kurów
Numer: StPr/21/0059
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie zapytań ofertowych, przygotowywanie i przeprowadzanie pod względem formalno-prawnym postępowań o udzielenie zamówień publicznych, obsługa Biura Zarządu ZUK Sp.z o. o. w Kurowie, nadzór i rozliczanie umów zawartych w ramach UE, OPRACOWYWANIE REGULAMINÓW ORAZ PROCEDUR, przygotowywanie projektów umów dotyczących realizacjizakupu towarów i usług, nadzor nad realizacja obowiazków zwiazanych z tematyka Ochrony Danych Osobowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia) lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie zamówień publicznych, min. 2 lata doswiadczenia w pracy na stanowisku zwiazanym z zamówieniami publicznymi, dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office i poczty elektronicznej, samodzielność, dokładność, umiejetność pracy pod presja czasu oraz szybkiego wyszukiwania informacji i zmian w przepisach, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, samodzielność w dzialaniu, umiejętnośc pracy samodzielnej i zespołowej,, praca na jedną zmianę w godz. 7-15kontakt osobisty lub Cv na e-mail: mmordel@zuk-kurow.pl

Miejsce pracy:

Kurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach