Rzemieślnik

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Rzemieślnik
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/21/0057
OBOWIĄZKI:
utrzymanie infrastruktury techn. w laboratorium
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie techniczne-elektronika, automatyka, elektryk, mechatronika, mechanika lub pokrewne, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość elektrycznych układów sterowniczych i zasilających do 1 kV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych, znajomość zagadnień z zakresu sterowania, automatyki przemysłowej, elektryki, wentylacji i chłodnictwa, uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej, znajoość obsługi komputera, znajomość MS Office, umiejętność pracy w zespole, dodatkowym atutem będą świadectwa kwalifikacyjne 1, 2, 3 E, wiedza z zakresu programowania sterowników PLC jedna zmiana 7-15CV i List motywacyjny należy składać drogą elektroniczną do 15 lutego 2021 na adres: ssp@piwet.pulawy.pl w temacie wpisać "rekrutacja DT"

Miejsce pracy:

Puławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach