Rzemieślnik-hydraulik w dziale technicznym

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/21/0298
OBOWIĄZKI:
wykonywanie instalacji sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe o profilu hydraulicznym, montera sieci i instalacji sanitarnych lub pokrewnych wraz z ukończonym kursem min. 3 miesięcznym przygotowującym do zawodu, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, normami i instrukcjami w zakresie wykonywanych zadań zawodowych, umiejętność doboru materiałów, armatury, urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych do montażu instalacji sanitarnych, doświadczenie w wykonywaniu instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazowej, doświadczenie w wykonywaniu przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych, umiejętność lokalizowania i usuwania awarii eksploatowanych instalacji sanitarnych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jedna zmiana 7-15

Miejsce pracy:

Puławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach