Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Robotnik
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/21/0591
OBOWIĄZKI:
zgodnie z zawodem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe w kierunku ogrodniczym lub pokrewnym, doświadczenie w pielęgnacji roślin, umiejętność obsługi narzędzi i sprzętów ogrodniczych, w tym maszyn jezdnych, brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości pow. 3 metrów, brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na zewnątrz budynków w zmiennych warunkach atmosferycznych, uprawnienia pilarza lub gotowość do odbycia przeszkolenia zewnętrznego w celu uzyskania uprawnień, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pielęgnacji drzew o charakterze parkowym i leśnym mile widziane, jedna zmiana CV i List motywacyjny - dokumenty z dopiskiem rekrutacja DT-1 należy składać drogą elektroniczną na adres: ssp@piwet.pulawy.pltermin składania ofert: 04.07.2021

Miejsce pracy:

Puławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach