Rejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Nr ref.: 12/10/PP

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej, zgodnie ze standardami punktu pobrań;
  • Obsługa Pacjentów odwiedzających punkt pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu do obsługi pacjentów;
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów.
Wymagania
  • Doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku;
  • Umiejętności obsługi pacjenta;
  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office;
  • Dokładności i odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Dobrej komunikacji i umiejętności współpracy.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę Multisport;
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół.