Regionalny kierownik sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/0590
OBOWIĄZKI:
ciągły kontakt i współpraca z kontrahentami z Unii Europejskiej (Belgia, Niemczy) i z zagranicy (Białoruś).Zawieranie umów i prowadzenie dokumentacji w języku angielskim.Tworzenie długoterminowych planów sprzedażowych oraz czuwanie nad ich realizacją, sprawowanie pieczy nad zespołem handlowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: aktywna sprzedaż i techniki sprzedaży bezpośredniej
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Analiza danych przy uzyciu oprogramowania MS Excel

Wymagania inne:

[Inne] : Prawo jazdy kategoria B.

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej