Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Referent
Miejsce pracy: Dęblin
Numer: StPr/21/0915
OBOWIĄZKI:
1) obsługa administracyjna Kwestury,2) prowadzenie rejestru zobowiązań Uczelni (rejestrowanie oraz dostarczanie do Księgowości zatwierdzonych pod względem merytorycznym oraz formalno-rachunkowym faktur, rachunków oraz not obciążeniowych),3) sporządzanie not korygujących do błędnie wystawionych faktur,4) wprowadzanie faktur do rejestru zobowiązań w systemie finansowo-księgowym Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość,5) prowadzenie rejestru pism przychodzących oraz wychodzących, współpraca z Kancelarią Jawną Uczelni (wysyłanie oraz odbieranie korespondencji),6) przygotowanie i przekazanie dokumentów do Archiwum Uczelni,7) sporządzanie dokumentów zamówienia na usługę hotelową,8) prowadzenie rejestru umów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku o charakterze administracyjnym, znajomość ustawy o rachunkowości. Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):1) dobra organizacja pracy,2) samodzielność w działaniu, jak również umiejętność pracy w zespole,3) kreatywność i komunikatywność.Szczegóły oferty dostępne sa na stronie internetowej https://bip.law.mil.pl/index.php/pl/oferty-pracy/415-referent-do-22-11-2021-r

Miejsce pracy:

Dęblin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach