Referent stażysta

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zarządzeń sędziów, przygotowywanie akt do posiedzeń, sporządzanie wokand, wysyłanie zawiadomień o rozprawach i kontrola przed terminami rozprawy, prawidłowego ich doręczenia; protokołowanie na rozprawach, anonimizacja orzeczeń sądowych; szczegółowe informacje dotyczące konkursu na staż urzędniczy znajdują się na stronie internetowej: www.lublin.wsa.gov.pl, zakładka Oferty pracy, konkurs: referent stażystaoznaczenie konkursu: Prez.Og.1131.2.2021
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarz sądowy
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczone są na stronie Sądu: www.lublin.wsa.gov.pl, zakładka Oferty pracy

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie