Referent ds. Sieci

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Rejon Energetyczny Zamość
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Zamość
Nr ref.: PGED_OZ_7_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Udział w oględzinach urządzeń elektroenergetycznych,
  • Udział w opracowywaniu oceny stanu technicznego,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej urządzeń,
  • Udział w odbiorach technicznych,
  • Udział w aktualizacji instrukcji, schematów,
  • Wykonywanie analiz pomiarów, awaryjności i oceny stanu technicznego sieci elektroenergetycznej,
  • Wykonywanie założeń technicznych do prac eksploatacyjnych, inwestycyjnych i remontowych,
  • Uzgadnianie odszkodowań za zniszczone uprawy, wycięte drzewa i inne szkody powstałe w ramach prowadzonych prac,
  • Sporządzanie wniosków o nieodpłatne nabycie lub zakup urządzeń elektroenergetycznych na obsługiwanym terenie,
  • Opracowywanie miesięcznych i rocznych planów eksploatacji sieci elektroenergetycznej na obsługiwanym terenie,
  • Współudział w opracowywaniu wniosków likwidacyjnych dot. urządzeń elektroenergetycznych,
  • Prowadzenie spraw związanych ze szkodami wyrządzonymi na majątku PGE przez inne podmioty,
  • Opiniowanie projektów infrastruktury innych branż w odniesieniu do istniejącej sieci elektroenergetycznej SN i nN,
  • Prowadzenie księgi majątkowej środków trwałych wraz z dokumentacją prawną.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne,
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D i E,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, AutoCad,
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.