Referent ds. Majątku Sieciowego

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Rejon Energetyczny Tomaszów Lubelski
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Nr ref.: PGED_OZ_10_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór na utrzymaniem sieci elektroenergetycznej RE zgodnie z obowiązującymi w PGE Dystrybucja S.A przepisami.
  • Prowadzenie dokumentacji majątkowej urządzeń elektroenergetycznych, budowli i innych dóbr będących własnością RE Tomaszów Lubelski, dokumentacji techniczno-prawnej i eksploatacyjnej.
  • Bieżąca aktualizacja schematów, dokumentacji oraz koncepcji rozwoju sieci na terenie RE.
  • Sprawdzanie dokumentacji techniczno-prawnych dla obiektów sieciowych i kubaturowych w zakresie ich zgodności z ustaleniami zawartymi w warunkach przyłączenia, wytycznych, innych ustaleniach.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie o specjalności elektroenergetyka lub pokrewne.
  • Podstawowa znajomość budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, a także zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.
  • Znajomość Pakietu MS Office w stopniu średnio zaawansowanym. Mile widziana znajomość programów: do kosztorysowania (ZUZIA), graficznych typu CAD.
  • Mile widziane: uprawnienia budowlane oraz do pracy w technologii PPN.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży energetycznej.
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją i sprawowaniem dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.