Referent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Rokitno
Numer: StPr/21/2633
OBOWIĄZKI:
zapoznanie z przepisami wewnętrznymi regulującymi funkcjonowanie Gminy Rokitno, pomoc w sporządzaniu sprawozdań budżetowych i finansowych, archiwizacja dokumentów, wystawianie faktur, not księgowych, rachunków uproszczonych w zakresie sprzedaży, dzierżawy i najmu mienia komunalnego, opisywanie faktur i rachunków obciążeniowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

preferowane kierunki ekonomia, finanse publiczne, rachunkowość; znajomość obsługi komputera, obsługa urządzeń biurowych, mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych

Miejsce pracy:

Rokitno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej