Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Kazimierz Dolny
Numer: StPr/21/1029
OBOWIĄZKI:
. udzielanieinformacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych· uprzejme powitanie, przyjmowanie i żegnanie gości· kierowanie gości do właściwych miejsc lub osób· jeżeli gość musi czekać na przygotowanie pokoju poinformowanie o orientacyjnym czasie oczekiwania, zaproponowanie przyjęcia bagażu, napoi zimnych lub gorących· reagowanie na skargi klientów i w miarę możliwości niezwłoczne eliminowanie ich· przyjmowanie zleceń, próśb od gości i realizowanie ich Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie, przyjmowanie płatności za świadczone usługi hotelowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista hotelowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie srednie ogólnokształcące, praca w godz 7-7, wynagrodzenie 2800 zl

Miejsce pracy:

Kazimierz Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach