Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Kazimierz Dolny
Numer: StPr/21/0698
OBOWIĄZKI:
zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości, przeprowadzanie procesu zameldowania oraz wymeldowania gości w sposób profesjonalny i przyjazny, utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, zapewnienie prawidłowych obciążeń oraz wszelkich transakcji dokonywanych przez gości, szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania "100% satysfakcji gościa", budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności, odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista hotelowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera, internet
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA

Miejsce pracy:

Kazimierz Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach