Recepcjonista / Recepcjonistka

People make places
Miejsce pracy: Lublin
ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Zakres obowiązków:
  • Organizowanie pracy recepcji.
  • Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących.
  • Rezerwacja salek konferencyjnych.
  • Przygotowywanie identyfikatorów dla gości.
  • Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku.
  • Zgłaszanie usterek maszyn vendingowych.
  • Awizacje.
  • Rozliczanie obiegówek.
Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikacię - WARUNEK KONIECZNY
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane :)
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz pracy w grupie- duża dawka optymizmu :)
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność organizacji czasu oraz ustalania priorytetów
Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 13:00-17:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego