Psycholog-konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0329
OBOWIĄZKI:
uczestnictwo w doborze i selekcji do służby w JW, prowadzenie wywiadu psychologicznego z nowo przybyłymi żołnierzami, określenie ich kondycji psychologicznych, prowadzenie zajęć szkoleniowych związanych z psychologicznymi aspektami adaptacji do służby wojskowej, udzielanie konsultacji/psychologicznego wsparcia żołnierzom JW 5323, upowszechnianie wiedzy na temat zdrowia psychicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

Godziny pracy: poniedziałek-czwartek godz. 7.00-15.30, piątek godz. 7.00-13.00.Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie w kierunku psychologia.Zatrudnienie w Jednostce Wojskowej Nr 5323.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: należy złożyć dokumenty aplikacyjne w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Oferta pracy na stanowisko psycholog" w Jednostce Wojskowej Nr 5323, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm- telefoniczny: 261 161 221. Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie