Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie numer: 6069243, z dnia 2021-12-21

Passerotti Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela handlowego do oddziału w Zamościu.

Miejsce pracy: lubelskie / Zamość

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji handlowych z powierzoną grupą klientów na terenie Zamojszczyzny, woj. podkarpackiego i częściowo świętokrzyskiego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Analiza potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Chęć zdobywania wiedzy oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stałych godzinach w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy