Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 5113710, z dnia 2021-07-29

Firma Tajfun Poland Sp. z o.o., wchodząca w skład międzynarodowej grupy TDF (Tecnica de Fluidos) z siedzibą główną w Hiszpanii, działająca w branży pomp przemysłowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad stałymi i nowymi Klientami w rejonie Polski południowo-wschodniej
  • Doradztwo techniczne klientom firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, sumienność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość branży armatury przemysłowej (pompy, uszczelnienia) będzie dodatkowy atutem
  • Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Samochód służbowy, laptop, telefon