Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/2496
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie i przedstawienie oferty handlowej dla klientów, obsługa sprzedaży produktów, negocjacja warunków sprzedaży, reprezentacja firmy na podległym terenie, monitoring rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych, przestrzeganie realizacji planu sprzedaży:planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana znajomość produktów i branży), praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji,

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu