Przedstawiciel handlowy

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0752
OBOWIĄZKI:
Promocja i sprzedaż produktów: owoce, warzywa świeże i mrożone; pozyskiwanie nowych klientów; utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi klientami; bieżąca obsługa zamówień; sporządzanie dokumentacji dotyczącej zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: komunikacja

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy handlowej oraz znajomość branży owocowo-warzywnej

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie