Przedstawiciel handlowy rozwiązań IT

BITSTREAM S.A. od 18 lat produkuje m.in. switche Ethernetowe (Hyperion) i serwery czasu (Quazar) dla przemysłu. Eksportujemy głównie do Finlandii, Australii i krajów Ameryki Południowej. Urządzenia tworzymy od początku do końca, od projektowania elektroniki (hardware/software) i mechaniki, przez montaż na linii produkcyjnej, po testowanie.

Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Praca w zarówno w biurze, jak i w terenie. Po etapie poszukiwania i umawiania klientów, następują wyjazdy do nich samochodem służbowym,
  • Obsługa dotychczasowych klientów,
  • Oferowanie klientom produktów firmy, z dopasowaniem do ich potrzeb,
  • Ustalanie z klientami cen, warunków dostaw i umów,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Gotowość do wyjazdów na targi, konferencje, wizyty u klientów.
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów bezpośrednich oraz prowadzenia rozmów telefonicznych i on-line,
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i poszukiwania informacji oraz kontaktów,
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy sprzedażowe: certyfikaty, wyróżnienia, referencje.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B: stała podstawa oraz wysokie premie,
  • Wdrożenie w proces sprzedaży oraz wsparcie techniczne inżynierów,
  • Pracę z młodym zespołem, w branży najnowszych technologii przemysłowych,
  • Szkolenia wzmacniające kompetencje,
  • Kursy językowe,
  • Pracę w miłej, „nie korporacyjnej” atmosferze,
  • Dofinasowanie do karty Multisport.
Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Praca lubelskie