Przedstawiciel Handlowy - Instalacje fotowoltaiczne

Ogłoszenie numer: 4138207, z dnia 2021-01-26

SOLARIS zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz biznesu. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii. Nie korzystamy z pomocy podwykonawców. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsze ekipy monterskie których aktualnie posiadamy 5. W związku z rozwojem firmy poszukujemy przedstawiciela handlowego który będzie mógł liczyć na pełne wsparcie i szkolenie z zakresu fotowoltaiki.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przeprowadzanie audytów i wycen
  • Budowanie nowych relacji z klientami
  • Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • Załatwianie formalności z energetyką

Wymagania

  • Poszukujesz pracy dodatkowej lub głównego źródła dochodu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub chcesz je nabyć
  • Cechuje Cię rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Lubisz nowe wyzwania
  • Posiadasz wysoką motywację do pracy oraz determinację,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i swobodnie komunikujesz się z klientami

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pełne przeszkolenie z zakresu instalacji fotowoltaicznych, nauczymy Cię wszystkiego
  • System szkoleń i pełne wsparcie techniczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współpracę długoterminową
  • Bardzo dobre zarobki