Projektant stron internetowych (webmaster)

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2036
OBOWIĄZKI:
Projektowanie i tworzenie stron www w internecie z wykorzystyaniem różnych programów, zamieszczanie w serwerze, opracowanie materiałów tekstowych, graficznych w całość wykorzystując znajomośc rynku reklamy i handlu w internecie, agencji i ogłoszeniodawców. Obsługa sklepu internetowego ze specjaslistyczną chemią, środkami higienicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: umiejętność obsługi programów do tworzenia stron sprzedażowych (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: umiejętność prowadzenia sklepu internetowego (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie