Projektant instalacji fotowoltanicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/1938
OBOWIĄZKI:

Projektowanie instalacji fotowoltanicznych, dobór optymalnych komponentów instalacji, kosztorysowanie, tworzenie dokumentacji technicznej. Tworzenie projektów technicznych dostosowanych do prawa budowlanego oraz PPoż. Uzgodnie nie realizacji projektu z klientem. Przygotowanie dokumentacji do zgłoszenia w PGE. Tworzenie schematów elektrycznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu PV SOL do projektowania
Uprawnienia: certyfikat UDT w zakresie instalacji fotowoltaniki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: wiedza w zakresie obecnego prawa budowlanego oraz wymogów mPPoż przy instalacji powyżej 6,5 KW (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie