Projektant branży sanitarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/3312
OBOWIĄZKI:
Samodzielne wykonywanie projektów instalacji sanitarnych, wod-kan, charakterystyk energetycznych, analiz, programów funckcjonalno-użytkowych itp. zgodnie z przepisami oraz aktualnym stanem wiedzy technicznej, Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych, Przygotowywanie i koordynacja dokumentacji projektowych, Nadzór merytoryczny, techniczny, weryfikacja i koordynacja prowadzonych projektów instalacji sanitarnych pod kątem ich realizacji na budowach i zgodności z założeniami budżetowymi, Opracowywanie kosztorysów, przedmiarów itp., Rozwiązywanie problemów technicznych na realizowanych projektach, reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: branża sanitarna (lub pokrewne)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.), Uprawnienia do projektowania branży sanitarnej. Doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu