Projektant branży sanitarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/0825
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy przygotowywaniu komputerowych rysunków 2D i 3D zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami oprogramowania, tj.: AutoCAD, Photoshop- tworzenie i nanoszenie zmian w modelach i rysunkach technicznych, począwszy od szkiców, planów oraz pisemnych instrukcji;- projektowanie, tj. kreślenie rysunków oraz tworzenie plików PDF w celu optymalizacji procesu projektowania;- opracowywanie dokumentacji technicznej;- zapewnianie wsparcia w ramach projektowania CAD w zakresie funkcji technicznych i konserwatorskich- w sytuacjach wyjątkowych wykonywanie ręcznych rysunków technicznych.- opracowywanie programów funkcjonalno-przestrzennych i projektów planów budowy, rozbudowy i modernizacji obiektów budowlanych lub ich części wraz z przyległym terenem;- pomoc przy czuwaniu nad realizacją projektowanych obiektów w ramach nadzoru autorskiego i budowlanego- archiwizowanie dokumentacji.- wykonywanie bieżących poleceń przełożonego.- przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego- drukowanie i powielanie wykonanych dokumentacji projektowych- wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji -programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych- weryfikacja dokumentacji projektowej branży sanitarnej- koordynowanie projektów - terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu.- wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i niepodejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Wykształacenie wyższe techniczne branży sanitarnej lub pokrewne. Znajomość przepisów ustawy prawo budowalne (Dz.U. z 2016r., poz. 290 - t.j), Uprawnienia do projektowaniabranży sanitarnej. Doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu