Programista aplikacji (zatrudnienie po stażu)

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2063
OBOWIĄZKI:
Analiza wymagań projektowych, tworzenie architektury systemu. Projektowanie systemu, implementacja, wdrozenie, czytanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia: znajomość języków programowania (python, fronted,backend, HTML) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: projektowanie systemu

Wymagania inne:

Mile wdziana znajomość języka angielskiego (B2).

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 930 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie