Praktyka w Wydziale Obsługi Zobowiązań i Rozrachunków OPL

Team Lublin

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • księgowanie dokumentów zakupowych dotyczących zobowiązań w systemach finansowo księgowych
  • kontakt z dostawcami lub komórkami merytorycznymi w przypadku niekompletności przesłanych dokumentów lub nieprawidłowości w zakresie formalno-rachunkowym
  • kontakt z komórkami merytorycznymi w przypadku braku zamówień i/lub potrzebnych akceptacji
  • weryfikacja i realizacja wniosków o zapłatę/zwrot kaucji, przedpłaty i zmiany harmonogramu płatności
  • obsługa płatności: przygotowanie, weryfikacja i zwalnianie dokumentów do płatności
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • chcesz się uczyć i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • lubisz pracę z ludźmi i systemami
  • posiadasz status studenta
  • jesteś dyspozycyjny/a minimum 35h/tygodniu
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • 3 miesięczną praktykę
  • realne wyzwania na co dzień
  • ciekawą pracę w fajnym zespole
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły