Pracownik wykonujący prace proste w przemyśle

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2308
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI W CHARAKTERZE POMOCNIKA PRACOWNIKA PRODUKCJI,PRZENOSZENIE KOMPONENTÓW W ODPOWIEDNIE MIEJSCA, PAKOWANIE ELEMENTÓW, DOSTARCZANIEMATERIAŁÓW DO LINII PRODUKCYJNEJ, GOTOWOŚĆ DO WYKONYWANIA ZLECENIA NA TERENIE INNYCHLOKALIZACJI W CAŁYM KRAJU (LUBLIN I POZOSTAŁE MIASTA POLSKI)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : PRECYZYJNOŚĆ PODCZAS WYKONYWANIA CZYNNOŚCI, PUNKTUALNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PAKOWARKI PROFI LINE 975268[Inne] : DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie