Pracownik techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/2843
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie w sprawności technicznej skrzynek rozdzielczych, tablic elektrycznych, zabezpieczenie ich przed dostępem osób niepowołanych, sprawdzenie i naprawa umocowania przewodów elektrycznych,- obsługa i utrzymanie w gotowości do pracy wszystkich urządzeń obiektu, kontrolowanie parametrów,- nadzór nad pracą instalacji c.o. i c.w.u. w celu zapobiegania niedogrzewaniom lub przegrzewaniom lokalu oraz utrzymywanie normatywnej temperatury CWU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe techniczne lub wyższe techniczne w kierunku elektrycznym lub innym (jeśli inny kierunek to wymagane uprawnienia budowlane).Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją instalacji i sieci w Grupie 1 (tzw. grupa elektryczna) lub uprawnienia do zajmowania się eksploatacją instalacji i sieci w Grupie 2 (tzw. grupa cieplna). Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Lubelska 133 A, 22-100 Chełm- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: biuro@parkwodnychelm.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie