Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Ruda-Huta
Numer: StPr/21/2786
OBOWIĄZKI:
-przeprowadzanie wywiadów środowiskowych i ustalanie sytuacji życiowej osób i rodzin występujących o udzielenie pomocy;-organizowanie i prowadzenie pracy socjalnej wobec klientów OPS-u;-dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń;-dzielenie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: praca socjalna
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna lub o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na kierunkach: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

Miejsce pracy:

Ruda-Huta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie