Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Cementownia Chełm, woj. lubelskie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę z firmą zewnętrzną

Główne zadania
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych, transportujących i pomocniczych,
  • Wykonywanie prac porządkowych, dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu,
  • Uczestniczenie w usuwaniu nieskomplikowanych awarii lub pomocy przy usuwaniu awarii.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej- system czterobrygadowy.
  • Podstawowa znajomość budowy i zasad działania urządzeń.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z firmą zewnętrzną na pełen etat.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa).
  • Możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia.