Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Stężyca (pow. rycki, gm. Stężyca), Stężyca
Numer: StPr/24/0044
OBOWIĄZKI:
uprawa kwiatów z gatunku róż i storczyków w szklarni ogrzewanej całorocznie, pielęgnacja roślin zgodnie z obowiązującymi na stanowisku standardami jakości, sadzenie kwiatów według obowiązujących zasad, sortowanie kwiatów według przyjętego modelu, patyczkowanie roślin według ustalonych zasad, pakowanie roślin według ustalonych standardów, współpraca z osobami posługującymi się językiem rosyjskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

znajomość procesów pielęgnacji roślin i produkcji kwiatów (storczyki, róże), umiejętność obsługi narzędzi do cięcia roślin, gotowość do pracy fizycznej, komunikatywnośćznajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym, ponieważ dla pracowników odbywają się szkolenia w tym języku

Miejsce pracy:

Stężyca

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach