Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
Miejsce pracy: Lubartów
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych zleconychw zależności od branży i specyfiki pracy na przykład: wrolnictwie, turystyce, w fabrykach, w przetwórstwie, nabudowach i przy remontach, w handlu itp. najczęściej w ramachprac sezonowych; wykonywanie prostych zadań takich jak: przenoszenie iprzemieszczanie towarów, surowców i podzespołów, pakowanie,zbieranie płodów rolnych, sprzątanie i porządkowanie terenu,kopanie ręczne itp.; posługiwanie się prostymi narzędziami (na przykład: łopaty,widły, wózki transportowe itp.) oraz wymaganymi w danej pracyśrodkami ochrony osobistej (odzież robocza i ochronna,rękawice, gogle ochronne itp.);
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubartów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie