Pracownik galerii / muzeum

Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
Miejsce pracy: Kozłówka
Numer: StPr/22/0311
OBOWIĄZKI:

pilnowanie przydzielonego rejonu ekspozycji muzealnej; pomoc w utrzymywaniu czystości sal ekspozycyjnych; czuwanie nad stanem zachowania obiektów i ich prawidłowego eksponowania; pomoc w urządzaniu ekspozycji zabytków, dzieł sztuki i nowych nabytków muzeum lub galerii; pomoc w przygotowywaniu wystaw organizowanych przez muzeum lub w muzeum; pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji, dokumentacji i opracowania naukowego zbiorów; obsługa grup zorganizowanych zwiedzających muzeum (wycieczek grup młodzieży i dorosłych); udzielanie informacji o muzeum i jego ofercie, możliwościach zwiedzania; obsługa turystów w trakcie imprez plenerowych organizowanych przez muzea lub galerie; udzielanie informacji odwiedzającym, rejestrowanie odwiedzających; obsługa kas i terminali; współpraca z przewodnikiem ekspozycjii

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: Mile widziana znajomość języków obcych
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Kozłówka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie