Pracownik Działu ds. Stopni i Tytułu Naukowego

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:

  • Obsługa administracyjna Rad ds. Stopni Naukowych,
  • Obsługa procesu nadawania stopni naukowych doktora i doktora habilitowanego,
  • Udział w procesie nadawania stopnia doktora honoris causa,
  • Obsługa administracyjna zagadnień związanych z postępowaniami o nadanie tytułu profesora w zakresie należącym do Uniwersytetu,
  • Organizacja promocji doktorów i doktorów habilitowanych,
  • Przygotowanie dyplomów doktora i doktora habilitowanego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia, pracy w zespole,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.