Pracownik budowlany - murarz

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Miejsce pracy: Włodawa
Numer: StPr/21/0162
OBOWIĄZKI:
Analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie położenia elementów murarskich w budynku;-­ tyczenie fundamentów, ścian nośnych i działowych, łęków i sklepień, filarów, kanałów dymowych i wentylacyjnych oraz innych elementów budynku wykonywanych technologią murarską;-­ ocenianie przydatności materiałów do wykonania robót murarskich;-­ przygotowywanie zapraw murarskich;-­ obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich;-­ wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości;­wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi;-­ wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi;-­ wykonywanie łuków i sklepień;-­ wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów Kleina;-­ murowanie gzymsów i attyk;-­ murowanie kominów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Włodawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie