Pracownik budowlany - monter ociepleń

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Miejsce pracy: Włodawa
Numer: StPr/21/0283
OBOWIĄZKI:
montażem ociepleń zgodnie z zasadami i przepisami BHP i ppoż.,przygotowywaniem podłoża pod ocieplenia,przygotowywaniem środków transportu do dostarczenia materiałów, narzędzi i sprzętu na stanowisko pracy,ocieplaniem budynków według załączonej dokumentacji,remontem i rozbiórką ociepleń budynków,zabezpieczaniem elementów ocieplenia przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych,wykonywaniem prac pomocniczych, w tym podstawowych prac murarskich, tynkarskich, malarskich; ciesielskich, blacharskich, dekarskich w związku z termoizolacją różnych przegród budowlanych,ocenianiem jakości i przydatności materiałów do wykonania robót termoizolacyjnych, jakości poszczególnych etapów – warstw termoizolacji oraz końcowego efektu wykonanych robót ociepleniowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
Uprawnienia: monter robót wykończeniowych

Miejsce pracy:

Włodawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie