Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/22/1354
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z zapotrzebowaniem przełozonego. Wsparcie głównej księgowej i kadrowej w codziennej pracy: rozliczanie faktur sprzedażowych, rozliczanie dokumentów księgowych, prowadzenie ewidencji urlopów. Bieżące wsparcie przełożonego w jego obowiązkach. Czuwanie nad dokumentami. Prowadzenie korespondencji i załatwianie spraw z firmami współpracującymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: spedytor
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: spedytor
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa programów Office, Word, Exel

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość branży TSL. Pracodawca wymaga : zaangażowania i dokładności, kreatywności, uczciwości i wysokich zdolności interpersonalnych.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie