Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/1181
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; przygotowywanie korespondencji do wysyłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych; przechowywanie i archiwizacja dokumentów związanych z funkcjonowaniem jednostki organizacyjnej; pomoc przy przygotowywaniu zebrań, narad, korespondencji itp.; organizowanie pracy biura lub sekretariatu(godz. 8:00 - 16:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej