Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1563
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji, korespondencji firmowej i rozmów telefonicznych, asystowanie kierownictwu wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy, planowanie i organizacja spotkań biznesowych, prowadzenie kalendarza spotkań itp., organizowanie wyjazdów służbowych, obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych) i dedykowanych programów komputerowych z obsługą internetu (w tym word, excel na poziomie wysoko zaawansowanym),udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności, bezpośredni kontakt z klientami firmy, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo w języku angielskim, rosyjskim i białoruskim) sporządzenie ofert i odpowiedzi na zapytanie klientów, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami.

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej