Pracownik biurowo-terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/1275
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta indywidualnego i hurtowego, obsługa korespondencji, sporządzanie ofert dla klienta, dokonywanie pomiarów stolarki okiennej, obsługa produkcji, sporządzanie dokumentacji produkcyjnej, zamawianie towarów do produkcji, transport towarów do klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe i znajomość technologii produkcji stolarki PCV i aluminium mile widziane, chęć do pracy, kultura osobista, istnieje możliwość przyuczenia, umiejętność liczenia, przeliczania itp. praca w stabilnej rozwijającej się firmie

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu