Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/1377
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ewidencji i kartotek zasobów oraz dokumentacji nieruchomości spółki, przygotowywanie danych do rozliczeń mediów, kontrola poprawności realizowania umów najmu, nadzór nad monitoringiem nieruchomości, nadzorowanie stanu nieruchomości w zakresie bezpieczeństwa, sporządzanie sprawozdań, protokołów i notatek, dbałość o prawidłowy przepływ informacji, dokumentacji, archiwizacja dokumentacji(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa programów Office (Word, Excel), mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej