Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Miejsce pracy: Zagłoba
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
wykonanie czynności dorywczych i pomocniczych, obejmujących w szczególności następujące czynności: sortowanie, pakowanie i kompletowanie towaru, czynności porządkowe, rozładunek, załadunek towaru na terenie zakładu produkcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

[Inne] : wymagana sprawność manualna, gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzinnym, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka Sanepid.znajomość języka obcego w celu kontaktu z pracownikami.

Miejsce pracy:

Zagłoba

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim