Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Rudolfin
Numer: StPr/24/0767
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie,wykonywanie prac pomocniczch przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak: beton, gips i zaprawa murarska, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych, rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji, posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi takimi jak kilof, taczka., łopata itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania inne:

Wymagany staż pracy minimum 3 miesiące w branży budowlanej.

Miejsce pracy:

Rudolfin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie