Pomocniczy robotnik budowlany

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/1001
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu prac budowlanych,- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych,- wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku,- sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji,- posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.- przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku.Miejsce pracy Lublin ul. Frezerów 3, teren Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga znajomości języka tureckiego z uwagi na fakt, iż właściciel firmy porozumiewa się w tylko w języku tureckim.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie