Pomoc kuchenna pomocnik kuchenny

Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Miejsce pracy: Hrubieszów
Numer: StPr/21/1096
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowywaniu posiłków;- bieżąca pomoc w organizacji pracy kuchni- utrzymanie w należytej higienie sprzętu kuchennego, stołowego oraz pomieszczeń kuchni i zmywalni;- przygotowanie półproduktów a’la carte- dostosowanie się do standardów i zasad obowiązujących w firmie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne i techniczne
Uprawnienia: rzetelne wykonywanie obowiązków
Uprawnienia: bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość technik kulinarnych i kuchni polskiej[Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy własnej, punktualność, dyspozycyjność, komunikatywność i otwartość,

Miejsce pracy:

Hrubieszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie