Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/1211
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki kompleksowo nad hospitalizowanym pacjentem pod nadzorem innej pielęgniarki, a w szczególności udzielanie choremu pomocy w stanie zagrożenia życia, przygotowywanie chorego do badań diagnostycznych i zabiegów operacyjnych, podawanie leków, organizowanie i planowanie pracy własnej, dokumentowanie świadczeń zdrowotnych, sprawowanie opieki nad człowiekiem zdrowym w różnych okresach życia, zapewnianie opieki człowiekowi choremu niepełnosprawnemu, pomoc lub zastąpienie chorego niepełnosprawnego w czynnościach życia codziennego, obsługiwanie sprzętu medycznego(godziny pracy 7:30-15.05)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, medyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej